Bes1

رنگ خدا

وب سایت آن ها(anha.ir)

بر حسب فرمایش گهر بار مقام معظم رهبری مبنی بر مجاهدت خواندن باز آفرینی هنری دفاع مقدس بر آن شدیم تا در فضای سایبری فعالیتی هنرمندانه و متعهدانه نسبت به سرداران شهید اصفهان انجام دهیم چرا که وجود سایتی جامع برای شهدای عزیز اصفهان را درک نموده و از آنجایی که ما نیز تا غایت حقیقی فعالیت برای شهدا فاصله داریم ضرورت طرح ( پورتال سرداران شهید اصفهان) را که ناظر به سیره رفتاری و عملی سرداران شهید اصفهان است و بنا دارد زندگی سرداران شهید اصفهان را در فضای کاملا هنری و خلاقانه به تصویر کشیده را به همت جوانان علاقه مند به فرهنگ ایثار و شهادت و توسط موسسه آفرینش های هنری رنگ خدا طراحی نموده است.

 از اهداف اصلی این طرح عظیم احیاء و نشر ارزشهای متعالی دفاع مقدس است و از جمله چشم اندازهای آن ارتقاء جایگاه فعالیت در حوزه ی دفاع مقدس و محسوب شدن این پورتال بعنوان یکی از پایگاههای مرجع در شناساندن سرداران شهید اصفهان  می باشد.

لینک های پورتال فوق الذکر بشرح ذیل است.

1_ لینک های اختصاصی هر شهید شامل:

1.1_ روایت شهید(وصیت نامه)

2.1_ روایت ما

3.1_ روایت خانواده و همرزمان

4.1_ سیره رفتاری بصورت فایل صوتی

5.1_ گالری فیلم و صوت

6.1_ گالری تصاویر

7.1_ دست نوشته های شهید

8.1_ الهی نامه شهید

 

2_ لینک های عمومی شامل:

1.2_ نیایشهای آسمانی بصورت فایل صوتی

2.2_ اشعار برگزیده  زنده یاد ابوالفضل سپهر بصورت فایل صوتی

3.2_ روایتگری راویان بصورت فایل صوتی

4.2_ تصاویر برگزیده گلستان شهدای اصفهان

5.2_ کتابخانه( روایت های مینی مالیستی از شهدا)

6.2 _ تصاویر ویژه و با کیفیت از شهدا

7.2_ هدیه ( منتخب آثار استاد بدرالسماء و استاد شعر باف در رابطه با دفاع مقدس و فرهنگ عاشورا)

8.2_ گالری طنز دفاع مقدس  گزیده آثار صوتی و تصویری راجع به دفاع مقدس.

به حول و قوه الهی پورتال جامع سرداران شهید اصفهان  روز سوم خرداد ماه(سالروز آزادسازی خرمشهر) روز ملی ایثار، مقاومت و پیروزی به آدرس ذیل راه انداری خواهد شد.

امید است در سالی که به نام ( اقتصاد و فرهنگ ؛ با عزم ملی و مدیریت جهادی) مزین شده است گوشه ای از دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را جامه ی عمل بپوشانیم.

وب سایت:anha.ir

تصاویر:

Siteanah           Siteanah1

موسسه آفرینش های رنگ خدا

درباره ما

موسسه آفرینش های هنری رنگ خدا موسسه ای است آرمانخواه که با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیتهای فرهنگی خویش را در بستر وب، نرم افزار، نرم افزار موبایل و نشر مکتوب آغاز نمود و بنا دارد که این هدف غنی را به بهترین وجه به نسل سوم امروز منتقل نماید.